Güvenlik

Güvenli ve Hızlı Sanal Ödeme Sitemize Hoşgeldiniz

Sitemizde yapacağınız tüm ödemelerde yüksek güvenlik standartları kullanılmaktadır. 128 Bit SSL ve 3D Secure servisleri ile kişisel bilgilerinizi ve kredi kartı bilgilerinizi riske atmadan sitemizde ödeme yapabilirsiniz.

Kredi Kartı Güvenliği

Sitemizde kredi kartıyla yapacağınız ödemelerde güvenliğiniz için ileri teknolojileri ve servisleri kullanmaktayız. Kişisel bilgilerinizi ve kredi kartı bilgilerinizi girdiğiniz sayfalarda tarayıcınızda bir anahtar işareti çıkmaktadır. Bu işaret sitemizde işlem yaptığınız hiçbir bilginin üçüncü şahıslarca görünemeyeceğinin ve erişilemeyeceğinin garantisidir. Sitemizde kredi kartı bilgileriniz kaydedilmez ve saklanmaz. Sitemizde yaptığınız her ödemede kart bilgilerinizi tekrar girmenizin nedeni budur.

3D Secure

3D Secure sanal ortamda yapılan ticari işlemlerin güvenliğini sağlamak için geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemidir. İnternetten yapılan kredi kartlı ödemelerde şifreyle onaylama işlemi olarak ta bilinir. Visa kredi kartları için yapılan uygulamaya "Verified by Visa", MasterCard için olanına ise "SecureCode" adı verilir.
3D Secure yöntemiyle yapılan ödemelerin tamamlanabilmesi için kart sahibinin işlem esnasında kendi özel şifresiyle işlem yapması zorunludur. Sitemizde yapacağınız ödemelerde kredi kartınızın bankasının 3D Secure sistemini desteklemesi durumunda ödemenizi 3D Secure yöntemiyle gerçekleştirebilirsiniz.

 

Kişisel Bilgi Güvenliği

İşbu platform vesilesiyle Ataman Grubu Şirketlerine (“Ataman”) ilettiğim kişisel bilgilerimin Ataman tarafından işlenmesine ve diğer Ataman Grubu Şirketleri ile paylaşılmasına, sadece Ataman Grubu Şirketleri tarafından erişilebilir olmak kaydıyla yurt dışındaki serverlara aktarılmasına rıza gösterdiğimi ve Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nda belirtilen hususlar hakkında ve kişisel bilgilerimin güncellenmesi, değiştirilmesi, bilgi eklenmesi veya silinmesi gibi taleplerimi 0216 527 69 69 nolu telefon numarasını arayarak gerçekleştirebileceğim konusunda bilgilendirildiğimi beyan etmekteyim.

Ayrıca; Ataman tarafından; mal ve hizmetlerin tanıtımı, pazarlaması, işletme tanıtımı ya da kutlama ve temenni gibi içeriklerle tanınırlığını artırmak amacıyla elektronik iletişim adresime ticari elektronik iletilerin gönderilmesine ve bu amaçla kişisel verilerimin işlenmesine onay vermekteyim.